Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Všetko o svetlách

Všetko o svetlách 02 Oct 2015 18:40 #11

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Tebe by sa tam hodily výbojky Cbl B)
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 02 Oct 2015 22:01 #12

  • Galaktic
  • Galaktic's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 245
  • Thank you received: 6
  • Karma: 1

Ja som skúšal už viac možností a Čínu som už nechcel,, aj keď teraz je všetko čínske :-D , a na záver som ostal zase u Osram predné parkovacie t10, Je aj verzia zo šošovicu ale ta ma moc usmernene svetlo do lúča a to sa mi nepáčilo, potom je aj Philips ten je konc v pohode ale je dlhší a smeruje vo svetle viac do vonkajších strán,, tak že verzia osram s tou ampulou na ledke a tá je komplet uzavretá tak že najvhodnejšia na vonkajšie použitie,,mam ich asi cca 2 roky a

stále bez problému,, A dajú sa zohnať aj u nás a radšej dám 20 e za značku ktorá má skúsenosti a kvalitu ako x eur za niečo iné, pokiaľ nieje iná možnosť samozrejme. (Na svetlach mám čiernu fóliu tak to nieje také oslnujuce) a diaľkové H1 som mal MTEC, bolo to lepšie ako séria ale po dobe sa mi zdalo ze to na prt svieti tak som kúpil Osram halogénové H1 cbi



a... Naozaj to vtedy na prt svietilo, rozdiel je dosť veľký a aj tvar žiaroviek,,,, A vzadu mám dvoj vlákno červené T20 LED ale nejaká USA( som bral od jedného z Hclubu) značka a svieti to až moc :-) T20led aj v hmlouke,,mal som aj v spiatočke bielu LED ale je to len image tá šošovka na ledke je problém že na cestu to nesvieti všade ale len v smere a je to kružnica a malá,,
Last Edit: 03 Oct 2015 01:36 by Galaktic.
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 03 Oct 2015 08:57 #13

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Čo sa týka parkovačiek, každý chce niečo iné, v každom prípade díky za pekný príspevok :) Ako si spokojný inak s tými osramami H1? V daždi vidíš v pohode?
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 03 Oct 2015 11:11 #14

  • Galaktic
  • Galaktic's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 245
  • Thank you received: 6
  • Karma: 1
No presnejšie povedané a môj problém je ten,, , po výmene osram D2s ( ešte pôvodne) som dal D2s osram X NBU ( rozdiel to bol brutálny) a vtedy už klasické h1 diaľkové sú málo,,, Tak Som tam dal tie, Japan, MTEC cosmos blue White H1 12/55 údajne 4,750 K bolo to o niečo lepšie,,, ale keď som bol u niekoho v aute a dal on diaľkové tak to bolo viac,ako moje. a to ma sralo skoro rok,, A bol som v tom ze to tak asi bude,,, A len tak ma napadlo ze dám tam ten osram H1 nejak za 22€ tuším to bolo,, A bolo to cca 14 dní do zadu:-D, tak že odpoveď je : Neviem ako svietia za dažďa lebo som ešte nešiel keď pršalo ;-) ale dám ti vedieť, a určite mi to bude svietiť lepšie ako pred tým,,
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 03 Oct 2015 12:12 #15

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Ja mám MTEC diamond white 4150K, a v diaľkových to svieti slušne. Skôr poškuľujem po bixenóne :)
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 03 Oct 2015 14:14 #16

  • Galaktic
  • Galaktic's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 245
  • Thank you received: 6
  • Karma: 1
Jaj no tak to možno svieti lepšie, ako tie moje staré,, ale za slovom si stojím ;-) A noooóoo to by bola asi najlepšia voľba :yes,, A by to šlo,, ale ja mám málo času sa s tým hrajkat, a keď potrebujem auto tak zas by som musel kúpiť druhé svetla...
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 03 Oct 2015 17:03 #17

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Preverujem u retrofitsource či by to šlo. Majú tam použité projektory FX za 60 dolárov, číre čočky sa dajú dokúpiť extra, alebo vyberieš tie čo máš v origo svetlách, oba projektory využívajú rovnaké (2,5").
Last Edit: 03 Oct 2015 17:03 by Marek S..
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 03 Oct 2015 18:10 #18

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Návod pre colormod

The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 14 Nov 2015 20:38 #19

  • Megaj5555
  • Megaj5555's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 44
  • Karma: 0
Marek S. wrote:
Momentálny set-up mám ako improvizačný. Svetlá sú samozrejme origo pre xenón.
Skúsil som kvalitnejší HID kit (A/C), a kvalitnejšie žiarovky. Oproti halogénom to je kruto inde, avšak i tak sa mi výsledný tok nepozdáva.

Čo mám v pláne:

Balasty: Hiluxtek F3 alebo Fastbright 35W
Projektory: buď OEM alebo ak peňaženka dá, tak tam pôjde Bixenón (napr. z infinity FX), montáž je možná i zo zadnej strany svetla.
Výbojky: 4300K Osram, základná rada, v budúcnosti možný upgrade.
Parkovačky: 4300K - kvalitná čína
Diaľkové: MTEC diamond white (hotovo) - v prípade bixenónu sa nebudú používať.



cav počuj akoze z FX -ka pasuje projektor do TSX ? ja chcem dat Bi Xenon len som nevedel co tam napasujem a isto sedi ? napriklad tento ? : www.theretrofitsource.com/closeouts/infi...rs.html#.VkeHYr8xhQU
alebo tieto ? : www.theretrofitsource.com/closeouts/fx-r...48.html#.VkeOqr8xhQU
Last Edit: 14 Nov 2015 20:43 by Megaj5555.
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 15 Nov 2015 21:33 #20

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Ahoj dostal som tip že projektory z infinity fx tam je možné narvať, žiaľ ten užívateľ mi neodpisuje, asi už na H-C nechodí, je niekde z BA. On ich tam narval. TIe z fx by tam pasovať eda mali, vraj je to vcelku jednoduché, je treba tam doriešiť úchyty, zbytok je hračka. Prípadne možno obrúsiť ten nadbytočný plech, ale to tiež nebude problém.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.174 seconds
Powered by Kunena Forum