Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: accord 7g 2.4 manual

accord 7g 2.4 manual 28 Oct 2016 18:12 #1

  • TiBi
  • TiBi's Avatar
  • Offline
  • Junior Member
  • Posts: 23
  • Karma: 0
zdravím, mám v plane si kupím svojho vysnivaného accordíka som jednoznačne rozhodnutý pre 2.4 benzín, sedan, manual čo sa týka facelift alebo predfacelit vzhľadom na moje financie som ochotný kupiť aj ten pred face, moje finančne možnosti 5500€ +-, s kupou nejako neponáľam no na leto by som ho už chcel mať takže sa začínam pomaličky rozhliadať o rôzných inzerciách či už tu na slovensku alebo v zahraničí.

čiže ak by niekto z vás narazil na nejaku ponuku ktorá by splnila moje požiadavky tak ma prosím informujte, pripadne ak viete o nieko kto v blízkej buducnosti bude chciet predať taketo auto. Dakujem.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 28 Oct 2016 18:30 #2

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
za ten peniaz na SK najskor najazd od 220000km , tie na bazosi si uz obvolaval ? www.bazos.sk/search.php?hledat=accord+2....aod=&cenado=&order=2 urcite by sa tam dalo dohodnut nejaku zlavu na mieste .. inak co pozeram ,nejako te ceny vyskocily naspet a naraz je v ponuke viac kombikov ako sedanov ,zajimave otomoto.pl/osobowe/honda/accord/?search%...search%5Bcountry%5D= uz aj v polsku a DE zacinaju ceny okolo 5000e plus este fico dan a mas 6500e .. v DE dokonca je momentalne jeden sedan co splna podmienky :D suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?c...elVariant1.modelId=2 a dva kombiky :-D
Last Edit: 28 Oct 2016 18:51 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 28 Oct 2016 18:50 #3

  • TiBi
  • TiBi's Avatar
  • Offline
  • Junior Member
  • Posts: 23
  • Karma: 0
pokiaľ viem tak tie sedani čo su tam su všetko automat :dry:

a combík nechcem :S
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 28 Oct 2016 19:03 #4

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
no neviem za 5500e vela muziky nenarobis , hlavny cas predface predajov uz bol a ked sa este nieco objavi tak skor z najazdom pod 300000km a zacina sa vlna predaju poface hlavne co to sledujem posledne dva roky .. neostava ti len striehnut z peniazmi v ruke a ked sa daco objavi ist potom .. ale este si prisetri a budes mat vacsi vyber ..
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 29 Oct 2016 12:42 #5

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Chceš veľmi raritnú kombináciu, takže za 5500 ju hladať je docela hardcore. Ale nič nie je nemožné. Ja by som 2.4 ku v vysokým nájazdom nekupoval, ale to už je každého preferencia.

Chápem že každý máme iný budget na auto, ale radšej priplatím na začiatku niečo naviac a mám pokoj, ako potom hasiť problémy. Pri 250 000 km počítaj že kĺby budú asi už mat najlepšuie za asebou, čo je asi 1000 euro (rieši sa to pravidelne na fórach), a plno iných vecí.

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?...geNumber=1&fnai=prev

Chápem že toto je nad rámec tvojho budgetu, a výraznejšie, ale zas takéhoto cukría budeš márne hladať na SK. Zachovalé kusy si prote držia cenu a za 5500 počítaj že to veru tip top stav nebude...

A naviac máš máš Type S v black farbe (ak by som nemusel riešit pohrebáka, tak TOTO je môj kus :) )
Last Edit: 29 Oct 2016 12:45 by Marek S..
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 29 Oct 2016 19:11 #6

  • TiBi
  • TiBi's Avatar
  • Offline
  • Junior Member
  • Posts: 23
  • Karma: 0
no v takom to prípade ak by to bol facelift verzia v peknej farbe, top stave tak samozrejme vyšia počiatočná investícia by bola rozumná voľba.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 29 Oct 2016 23:39 #7

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Marek S. wrote:
Chceš veľmi raritnú kombináciu, takže za 5500 ju hladať je docela hardcore. Ale nič nie je nemožné. Ja by som 2.4 ku v vysokým nájazdom nekupoval, ale to už je každého preferencia.

Chápem že každý máme iný budget na auto, ale radšej priplatím na začiatku niečo naviac a mám pokoj, ako potom hasiť problémy. Pri 250 000 km počítaj že kĺby budú asi už mat najlepšuie za asebou, čo je asi 1000 euro (rieši sa to pravidelne na fórach), a plno iných vecí.

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?...geNumber=1&fnai=prev

Chápem že toto je nad rámec tvojho budgetu, a výraznejšie, ale zas takéhoto cukría budeš márne hladať na SK. Zachovalé kusy si prote držia cenu a za 5500 počítaj že to veru tip top stav nebude...

A naviac máš máš Type S v black farbe (ak by som nemusel riešit pohrebáka, tak TOTO je môj kus :) )

Takeho si teraz priviezol Marek ,inak pekna cena i tak nato ,ze to je poface type s ... a to je len o liter drahsie ako som filtroval ja a nic tam poriadne do 6000e nebolo ...
popravde mat fakt obmedzeny rozpocet i na dalsi servis tak ja by som radsej poface 2.0 cukrik zo cca 120000km ako 2.4 pod 300000km co bude pravdepodobne pytat servis v hodnote 1500e i viac , a to si nemysli ,ze sa tam pri takych km nedostanes ,staci vsetky naplne a filtre,komplet brzdy ,stabiky , nejake capy loziska ,osetrenie spodku a dutin ,popripade lamdu ci vyfuk a si tam ani nevies ako ... nehovorim o spojke a rozvodoch ktore tiez priblizne v tychto km odchadzaju ..takze lahko sa pri tych km dostanes na 2000e za servis .. a uz su pri cene auta za 7000e na ktorom vymenis pravdepodobne len naplne a nejaky ten diel ,ako ja na mojom ,dodnes som nemenil stabiky a menil som jeden silent na predku a brzdy kezde tam boli este povodne... vyfuk sa popravde dal este opravit ,ale iny spotrebak som este nemenil .. zatial ..
ale zase co pozeram tourerov je viac a ceny su lepsie ...ja by som tourera za sedan nemenil aj keby bol poface ,type s aj biely cierny ,nemenil by som ... co nehovorim ,ze ma necaka ,ale urcite nie hned .. po kupe som menil len naplne ..
to auto je proste takmer vo vsetkom lepsie .. viac miesta na zadnych sedadlach co uz ani tourer nieje vzadu ziaden superb skor tak v norme , lepsia stabilita auta v zatackach a celkovo vo vyssich rychlostiach , o kufri ani nehovorim,tam naladujes co ti pride do ruky ,detske bycikle na stojato ,neni problem .. ja som sa snim stahoval z ciech a to doma nechceli verit ze vsetko som priviezol autom :D fakt aj keby mi teraz niekto ponukol neviem akeho accord sedana nevymenil by som :super
Last Edit: 30 Oct 2016 10:08 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 16:30 #8

  • TiBi
  • TiBi's Avatar
  • Offline
  • Junior Member
  • Posts: 23
  • Karma: 0
no super :D teraz som sa dostal do bodu že čím viacej nad tým rozmýšlam tak tým menej viem čo chcem :-D

čo sa týkaj tej 2.4 vyzerá na drahý špás :thinkk
otazkou pri 2.0 že ci my vlastne bude stačiť
a ako dalšiu možnosť vidím ATR-ko :lol:

btw: do teraz som jazdil na 1.5 econom (84KW) a spokojný som bol, za tu cenu veľa muziky len odišla do večných lovísť :unsure:
Last Edit: 30 Oct 2016 16:37 by TiBi.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 16:43 #9

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
i-vtec wrote:
.... lepsia stabilita auta v zatackach a celkovo vo vyssich rychlostiach , o kufri ani nehovorim,tam naladujes....

dobra blbost, ved sedan ma ovela tuzsiu karoseriu ako sedan a sedi aj lepsie ci chces alebo si len myslis + je lahsi. B)

Prakticky ale urcite neni ako tourer. To je samozrejme jasne.
The administrator has disabled public write access.

accord 7g 2.4 manual 30 Oct 2016 18:32 #10

  • TiBi
  • TiBi's Avatar
  • Offline
  • Junior Member
  • Posts: 23
  • Karma: 0
mam jednu otazku ohľadom legislatívy

po novom by mali byt poplatky :
www.etrend.sk/auto/zvysene-poplakty-nebu...-kazdom-prepise.html

čiže po starom pri kupe accorda 2.4 140KW, je dan z KW 787€

po novom by to malo byť 497€, koeficient za 2006 ročník 0,16 čiže 80€ ?! chápem to správne ?

+ uradne ukony, EK, STK, KO...
Last Edit: 30 Oct 2016 18:47 by TiBi.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.100 seconds
Powered by Kunena Forum