Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Zimní PNEU

Zimní PNEU 10 Oct 2016 21:02 #11

  • mildi1111
  • mildi1111's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 87
  • Thank you received: 2
  • Karma: 0
x
Last Edit: 28 Apr 2021 00:20 by mildi1111.
The administrator has disabled public write access.

Zimní PNEU 10 Oct 2016 22:57 #12

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
podla mna na zimu zbytocne drahe gumy a ked jazdis vela tak to asi duplom :) ,ale zase je nafta na predok tazsia tak mozno vyzaduje lepsie gumy neviem, ako na leto musim mat naj gumy co sli kupit apreto mam conti5 a som nadmieru spokojny ,drzia ako pribite ,ale v zime nemam dovod jazdit na hrane tak mne postacili GOODride ,v testoch obstali dobre a za tu cenu sa nemozem stazovat ... zimi su stejne suche takze akaokolvek zimna guma pojde rychlo dole ... a je rozdiel dat za zimne gumy na 2 sezony 200e a 400e ..
The administrator has disabled public write access.

Zimní PNEU 10 Oct 2016 23:39 #13

  • mildi1111
  • mildi1111's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 87
  • Thank you received: 2
  • Karma: 0
x
Last Edit: 28 Apr 2021 00:20 by mildi1111.
The administrator has disabled public write access.

Zimní PNEU 11 Oct 2016 08:48 #14

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
ak dostanes smyk a bude to vino u slabych zimakov budes si nadavat preco si setril par eur :)
The administrator has disabled public write access.

Re:Zimní PNEU 11 Oct 2016 09:35 #15

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
Není nad to šetřit na správným místě :) :) :)
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Zimní PNEU 11 Oct 2016 12:46 #16

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
ked dostanes smyk na dialnici na lade tak ti nepomoze ani boh na kolesach ked si myslis ,ze ti znacka pomoze :D
v testoch GOODRIDE obsatli rovnako ci lepsie ako tie drazsie znacky .. staci pozriet .. znacka nieje vzdy zarukou .. ale ked ta zahreje lepsi pocit ked si dal za gumy 400e prosim ... ja na gumach nesetrim ,ale ked si porovnam recenzie a testy sa pytam preco mam platit raz tolko viac ked nemusim ,ja jazdim ako clovek a v zime dvojnasob ... gumy mam nove takze na snehu budu fungovat a fungovali ,toho sa vobec nebojim ,mam ich uz vyskusane a ked ich porovnam zo starsimy gumamy ,ako continental ,pireli ci michelin ,tak tieto su natom lepsie ... stejne ked zimaky uz maju 4mm a su starsie ako 3 roky tak su uz na houby nech su vyrobene aj na marse ,mal som take continentaly a mohol som ich vyhodit ,lebo uz pri mrazoch nedrzali a na dialnici to bolo o hubu pri 1600kg aute plnom ludi ,takze kupit gumy za 400e kde su pouzitelne 4mm a na suchej zime vydrzia dve sezony je podla mna vyhodenie penazi do kosa.. ale kto ma nech kupuje nikomu nebranim ... inak mal som aj nove zimne yokohami na VTI a zeby to bol nejaky rozdiel oproti tym goodridom si nemyslim... ale kazdeho vec .. inak na letnych by som nejazdil ,lebo letna zmes na teploty pod 8 stupnov uz nefunguje nehovoriac ked ta prekvapi nejaky mraz .. ja som uz prezul a to mam nove continentaly a uz pri nich som citil ,ze auto taha do strany v zatackach ..
Last Edit: 11 Oct 2016 12:49 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

Re:Zimní PNEU 11 Oct 2016 13:18 #17

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
Nečtu...
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Re:Zimní PNEU 11 Oct 2016 21:25 #18

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Ivtec mal by si zvážiť ci naozaj chces prispievať na toto fórum, lebo k všetkému máš plný kábel reči a rozumov.
Čítaš recenzie a testy ktoré sú akurátak uplatnené a ich výsledkami sa tu oháňaš. Ja dávam na real skúsenosti a uz viacero ludi mi potvrdilo ze tu sa šetriť neoplatí- samozrejme treba vybrať správne.
Rady typu ze " ked ta zahreje pocit ze si dal" a pod tu nikoho nezaujímajú a mam pocit ze to uz je trochu drzé.
Hovorím teraz za seba ale mas tu velice biednu reputáciu, tak zváž do budúcna co napíšeš. Sme slobodne fórum ale na tieto žvásty sme neni zvedavý. A to sme len pri gumách...

Sry hightower za spam


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: HIGHTY

Zimní PNEU 11 Oct 2016 22:43 #19

  • mildi1111
  • mildi1111's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 87
  • Thank you received: 2
  • Karma: 0
x
Last Edit: 28 Apr 2021 00:20 by mildi1111.
The administrator has disabled public write access.

Zimní PNEU 12 Oct 2016 12:52 #20

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Ja pisem co uznam za vhodne ,ale kludne totu moze Chris v sekunde zmazat aj z mojim profilom ked sa vas to tak dotyka a trham vam partu, "mudrych reci" .. ,ja som tu aby som obcas prispel ,ci inymi skusenostami ci pochybnostami ak mam inu skusenost tak uz taram nezmysli ,ci ako ..?
.. biednu reputaciu u koho u vas troch, ako vazne? :-D .. "Dont care" ..
.. ja si myslim ,ze som skusil za 16 rokov dost gum roznych znaciek od Linglong az po Michelin ,aby som si svoj nazor mohol zastat a neohanam sa len testami aj ked sa to moze sprva zdat a praveze pisat ,ze pokial to neni guma znamej znacky ci ked si pri vybere setril tak sa vysypes je mimo ... , napriklad tie GOODRIDE za tu cenu su az prekvapujuco dobre a ziadne maslo to nieje ,kopa dnesnych neznamych znaciek moze konkurovat znackovym a zaujatost voci cinskym gumam ci inym neznackovym produktom je neopodstatnena a nieje to ziadne pravidlo ..
a k tym uplatenym testom ... len nedavno bola afera z nokianom ,ktory mal specialne upravene pneu pre testy zimnych pneu a sam prezident Nokianu sa zato verejne ospravedlnoval a to som spomenul len namatkovo.. milujem skusenosti ludi co cely cas pouzivaju par znaciek a potom idu tvrdit ,ze cokolvek ine je na zabitie..
.. ak sa niekomu nepaci co pisem ci neznesie iny nazor ci popichovanie , tak nemusi citat nik ho do toho nenuti .. dakujem.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum