Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Friday, 22 May 2015 17:25

Nový web, nové možnosti & nová funkcionalita !!!

Written by
Rate this item
(2 votes)

Nový web, nové možnosti & nová funkcionalita

 

          Možno sa pýtate: "Prečo nový web?" , "Prečo vlastne táto stránka ?". Odpoveď je jednoduchá a to, že všade kam sa pozriete na SK & CZ kluby, tak sa 99% riešia hondy z 90.tých rokov. Na svoju dobu to boli TOP autá (jedného civica som tiež mal), avšak väčšina ľudí sa chce posunúť vpred a vychutnávať si novodobú techniku a vymoženosti Hondy.  Ked si pozriete tieto kluby, tak zistíte, že 1 z 20-30 príspevkov sú práve venovan týmto Hondám z 90.tých rokov, ktoré maju poväčšinou mladí chlapci.

Ak sa nedajbože chcete spýtať, alebo pomôcť s problémom, automatický samozrejme nemá kto, resp. poradia domievaním, ktoré urobí viacej škody ako dobrého. Váš príspevok sa nakoniec stratí v príspevkoch o starých hondách. Samozrejme sú aj neprehľadné výnimky, ale tie zase nemajú vytvorený priestor pre novodobé Hondy a zrazu máte pred sebou 170 stranový topic, na ktorý aby ste prečítali potrebujete niekoľko týždnov.  Ale ak ste potrebovali pomôcť,  vždy Vám poradili. Avšak ak každý mesiac dojde nový a pýta sa stale to isté, tak tých ľudí to prestane po čase baviť radiť.

         Kedže v niektorých veciach nebolo kde poradiť a kde hľadať super nápady, tak som sa obratil na US, UK alebo DE fóra. Kde informácií je dostatok, avšak viacerí píšu svojím slengom, ktorý sa celkom zaujímavo číta. Tieto zahraničné kluby sú dosť popredu voči SK/CZ scéne. Zo zaujímavých vecí som si začal robiť poznámky, plány a prípravu údržby na moju Hondu. Teda ak niekto potreboval poradiť a vedel som tak som poradil, ak som potreboval rýchlu radu som dostal. V tom sa začala okolo mna formovať komunita skvelých ľudí, avšak Nám chýbal priestor pre debatu. A takto vznikla FCB skupina +  stránka s návodmi v zmysle. "Ak vieš pomôž, budeš potrebovať pomôžu ti iní!" Pretože, každý ma iné vedomosti, skúsenost a iné možnosti. Sme tu preto, aby sme si pomáhali a vytvorili komunitu skvelých ľudí, no nie ???


Nová stránka ???

Nová stránka vznikla na základe zistení viacerích obmedzení starej stránky. V spolupráci so super spoločnosťou AM-Creative  a hlavne Odrejom Rumy vznikla táto skvelá stránka.

Prečo ?

Facebook skupinu nahradí Fórum s aplikáciou do mobilu/tabletu (Android, iOS, WM)

  • Veľa firiem má Facebook blokovaný
  • Veľa ľudí Facebook účet ani nemá
  • Facebook skupina je neprehľadná a cenné rady sa tam rýchlo stratia a nemožno sa k tomu dohľadať, ako som sa nedávno o tom presvedčil.
  • Aplikácia Tapatalk do mobilu pre fórum umožňuje viacero vynikajúcich funkcií. (Pokračovanie v naposledy dočítanom príspevku, online notifikácie, sledovanie obľubených tém a pod.)
  • Registrujete sa raz a môžte prispievať na fórum, ale aj napísať verejný návod, článok na opravu, vychytávku alebo úpravu na hlavnej stránke.

 

Ako na to ?

Zaregistrujte sa na tomto odkaze:

Rergistrácia

Hneď ako Vám niektorý z adminov potvrdí účet, môžte začať priespievať.

Prípadne ak mate nejaký problém s registráciou, napíšte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Nové funkcie ?

Automatický prekladač do cudzích jazykov

  • Celá stránka sa dá automatický preložiť do príslušného jazyka po kliknuti na vlajku.
  • Plus obsahuje aj logo Facebook, ktoré Vás automatický presmeruje na Facebook skupinu.

 

Hodnotenie a ine funkcie článkov:

Hodnotenie článkov - páčil sa Vám článok ? Bol pre Vás užitočný ? Dajte autorovi feedback a ohodnoťte mu článok.

Sú Vám písmena malé alebo veľké ? Prispôsobte si ich !

Chcete si vytlačiť článok, alebo poslať známemu mailom ? Spravte to!

Sociálne siete:

Páči sa Vám článok ? Likujte, zdieľajte ho.

 

 

Fórum:

Jednotlivé sekcie fóra su aj s informačnými popismi.

Vyzdvihol by som len zopár sekcií.:

 

Máte nejaký nápad na zlepšenie, kritiku ? Napíšte to sem.     -  Oznamy, pravidlá, informácie o fóre

Spravte príbeh o Vašom krásavcovi, pochváľte sa čo ste na ňom servisovali, čo ste upravili.  - Príbehy našich áut

Aplikácia pre Fórum - Tapatalk

Ak na svojom mobilnom zariadení otvoríte stránku hondacc.eu a kliknene na polozku v Menu "fórum" , tak sa Vás opýta, či chceste nainštalovať aplikáciu Tapatalk.

Po nainstalovaní sa do nej nalogujete svojím účtom zo stránky HondAcc.eu a už sledujete príspevky na fóre.

Výhodou tejto aplikácie je, že ste čítali nejaky príbeh a medzičasom autor doplní dalšie príspevky, tak po opätovnom otvorení príbehu pokračujete od miesta, ktoré ste čítali naposledy.


Poprosím Vás, aby ste všetky problémy atd riešili len na fóre. Facebook skupinu pouzívali len na zviditelnenie príspevkov na fóre.  Ďakujem.

 

Ak sa Vám niečo nepáči, prípadne máte nápad na zlepšenie, dajte nám vedieť. Každá kritika je vítana a tá nás posúva vpred. Pretože HondAcc.eu je stránka o Nás pre Nás.

 

Vás tím HondAcc.eu

 

 

Read 4105 times Last modified on Friday, 29 May 2015 20:14

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.