Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Změna volantu

Změna volantu 30 Oct 2016 20:28 #11

  • pajo
  • pajo's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 43
  • Karma: 0
Cau, je to ten vlavo dole...
volant mam po fl a zas uplna truba dufam nie som.. do 6G som ho montoval tiez a rozchodil som tam podsvetlenie a dokonca aj tlacidla tempomatu :) chcem aj ovladanie radia rozchodit len mi na to chyba pozicia v slimaku (original som ovladanie nemal).
v 7G je tiez po FL, ten cerveno cierny tam je, rozdiel je akurat v tom ze tento mal aj tlacidla na ovladanie palubaku, tie som vymontoval a konektor tam mam len tak navolno... nemoze to mat suvis? aj ked som priamo zo spinacky dal na ten kablik 12v, tak nezasvietilo :( zatial som este nemal chut a cas vymontovat tie ovladace a zobrat si ich domov na stol)




moje sucasne hondy:
accord coupe 3.0 V6 AT/LPG 98, accord sedan 2.2 ictdi MT 04, cr-v 2G AT/LPG 02, jazz MT 05
moje ex:
miata turbo, cr-v 1G AT/LPG , civic 5D 6G MT, civic coupe 2D 5G MT, civic 4D 5G AT, civic 3D 5G AT
Last Edit: 30 Oct 2016 22:19 by Chris.
The administrator has disabled public write access.

Změna volantu 30 Oct 2016 22:50 #12

  • rumy
  • rumy's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 258
  • Thank you received: 16
  • Karma: 10
skusil si aj taku vec ze ked si prilozil 12V tak si zapol aj svetla? a stym tlacidlo by to nemalo mat nic spolocne lebo napr ja som si to zle zapojil a nesvietia mi tlacidla na ovladanie palubaku..ale ked si zapnem tempomat tak sa mi tlacidla pre ovladanie palubaku rozsvietia.. nemal som cas este to prehodit.. ak sa zajtra budem nudit tak si to uz dam na poriadok..ale co sa teba tyka urcite je to len ten cervno cierny kablik.. ja si to zajtra pomeriam a dam ti vediet
Honda Accord
Rok: 2005
Motor: 2.2 diesel
The administrator has disabled public write access.

Změna volantu 31 Oct 2016 09:44 #13

  • pajo
  • pajo's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 43
  • Karma: 0
skusal som aj svetla ale to s tym nic nema, lebo v original zapojeni na ten cerveno cierny ide signal zo svetiel, ja som pripajal stalych 12v... dnes asi tlacitka vyberem a pozrem to doma
moje sucasne hondy:
accord coupe 3.0 V6 AT/LPG 98, accord sedan 2.2 ictdi MT 04, cr-v 2G AT/LPG 02, jazz MT 05
moje ex:
miata turbo, cr-v 1G AT/LPG , civic 5D 6G MT, civic coupe 2D 5G MT, civic 4D 5G AT, civic 3D 5G AT
The administrator has disabled public write access.

Změna volantu 31 Oct 2016 20:01 #14

  • pajo
  • pajo's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 43
  • Karma: 0
vyriesene... volantova kabelaz co ma aj tlacitka na palubak je trosicka inak urobena ako bez nich. bolo treba kostru prehodit na iny pin konektoru
moje sucasne hondy:
accord coupe 3.0 V6 AT/LPG 98, accord sedan 2.2 ictdi MT 04, cr-v 2G AT/LPG 02, jazz MT 05
moje ex:
miata turbo, cr-v 1G AT/LPG , civic 5D 6G MT, civic coupe 2D 5G MT, civic 4D 5G AT, civic 3D 5G AT
The administrator has disabled public write access.

Změna volantu 31 Oct 2016 21:18 #15

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
vies napisat pre buducnost, ktory pin trebalo prehodit ?
The administrator has disabled public write access.

Změna volantu 02 Nov 2016 09:46 #16

  • pajo
  • pajo's Avatar
  • Offline
  • Senior Member
  • Posts: 43
  • Karma: 0
pfu, uz si to presne nepamatam, ale kabelaz bez ovladania palubaku ma na 3 a 4 pine zlava horneho radu hnedy a tm. zeleny, kabelaz bez ovladania hnedy nema, a na tejto kabelazi treba ten zeleny (kostra podsvietenia) prehodit do 3 pinu kde je na foto vyssie hnedy... alebo sa to da este inym sposobom, zeleny vytiahnut a prisrobovat na kostru volantu. a samozrejme na ten cerveno cierny - 2. pin zlava dole treba priviest +12 pri zapnutych svetlach, alebo zapalovani.
moje sucasne hondy:
accord coupe 3.0 V6 AT/LPG 98, accord sedan 2.2 ictdi MT 04, cr-v 2G AT/LPG 02, jazz MT 05
moje ex:
miata turbo, cr-v 1G AT/LPG , civic 5D 6G MT, civic coupe 2D 5G MT, civic 4D 5G AT, civic 3D 5G AT
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.101 seconds
Powered by Kunena Forum