Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Honda Accord 7G Tourer i-ctdi

Honda Accord 7G Tourer i-ctdi 25 Aug 2015 07:56 #1

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Ahojte,

posúvam sem bratov inzerát na predaj Accorda.

Ako prvú uvádzam skutočnosť, že auto je v Nemecku v Mníchove, kde je aj prihlásané a tam bolo i používané. Brat tam dlhodobo žije, takže preto. Nie sme priekupníci/dealeri, jedná sa o bežný predaj auta.

Detaily:

Ročník: 2008
Nájazd: 111 000 km
Motor: 2.2 i-ctdi (poface verzia)
Výbava: Sport (8x airbag, daždový senzor, zadné cúvacie senzory, premium sound system- CD menič), tlmené predné dvere (STP), palubný počítač, ABS+ESP)
Extra výbaba: Športový podvozok SHOWA
Obutie: Letné Alu disky 16" OEM Honda + gumy, Zimné Alu disky 16"+gumy

Auto bolo kupované v Nemecku z overeného predajcu pred 3 rokmi, nejedná sa o žiadnu "tureckú výhodnú kúpu pre umretím " !Predchodca tourera (A7G sedan) som vtedy sám odkúpil, fotky mám v sekcii "garáž".

Na aute bol vykonávaný pravidelný servis v Honde do 90 000 km, následná výmena daľších drobností už bola vykonávaná mimo autorizovaného servisu.
- Každoročne výmena oleja 0W30 + všetky filtre
- Výmena prevodového oleja (origo Honda MTF)
- Výmena servo kvapaliny
- Výmena brzdovej kvapaliny


Rád by som vypichol určité detaily ohľadom stavu/štýle používania:

- Auto bolo garážované, čo sa priamo prejavuje na stave vozidla (vlastná skúsenosť s garážovanou Accordou Úsměv ).
- Auto nebolo nikdy na okruhu, ani na žiadnych závodoch.
- ŽIADNY CHIPTUNING ANI PODOBNÉ dieslové nechutnosti!!!
- Do auta bola 99% tankovaná kvalitná Nemecká/Rakúska nafta, čo sa priamo prejavuje na životnosti palivových komponentov. Na tejto položke sa nikdy nešetrilo.
- Auto bolo používané na rodinné jazdenie s občasnou svižnou jazdou (aby nám Accordica nezlenivela : ) ). Samozrejmosťou bolo ohrievanie/dochladzovanie motora s vyšším dorazom pri mínusových teplotách.
- Auto jazdilo väčšinu svojho času nemecké cesty, čo sa priamo prejavilo na stavu podvozku (skontrolovaný - žiadne vôle ani náznaky poruchy)
Možno sa niekomu bude zdať že sa tu oháňam stále s Nemeckom - moja vlastná skúsenosť mi však iba utvrdzuje, že autá z týchto končín sú často vo veľmi dobrej kondícii na svoj vek/nájazd - samozrejme pri vyberavej a správne kúpe.

V prípade záujmu je možné pomôcť s prepisom/dovezením do SK/CZ. Sám som túto cestu absolvoval pre 3 rokmi...

Viac fotiek je na inzeráte ktorý je na mobile.de

LINK MOBILE

Last Edit: 25 Aug 2015 08:00 by Marek S..
The administrator has disabled public write access.

Honda Accord 7G Tourer i-ctdi 22 Sep 2015 21:13 #2

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
PREDANÉ! Prišli si po ňu priamo z Hondy :)
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.085 seconds
Powered by Kunena Forum