Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Upgrade hifi

Upgrade hifi 30 Jan 2021 20:07 #1

  • SH4RK0
  • SH4RK0's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 4
  • Karma: 0
Zdravím páni :vtec dúfam že tu ešte niekto chodí :-?.
Mám accord 7g sport čiže zo základným audiom a chcel by som urobiť niečo zo zvukom a chcel by som sa poradiť ktorá cesta by bola najlepšia. Rozmýšľam že by som vymenil reproduktory za niečo lepšie a niekde som sa dočítal že vraj kabeláž na predprípravu pre repro do zadných dverí vraj majú aj autá bez premium sound systému. Existuje nejaká jednoduchá cesta ako by sa ich dalo zapojiť ?? Potrebujem vymeniť rádio za prémium a aj zosilňovač ktorý je niekde pod rádiom ? ja v podstate nepotrebujem rádio ktorý má aj cd menič alebo navigáciu pretože hudbu počúvam cez digitálny hudobný adaptér (čiže mne to základné rádio postačuje aj keď viem že nejaké kvalitnejšie rádio by prinieslo ešte lepší zvuk). Neviem či by to fungovalo ale nestačí vymeniť len origo zosilovač z premium systému? na ktorý sa potom pripoja reproduktory aj zo zadných dverí ?A následne potom dokúpiť kvalitnejšie reproduktory ktoré sa dajú nahradiť za origo. (ps. nepotrebujem 2000 wattový sound systém čiže nechcem tam ťahať hore dole káble a zosilovače a zbytočne investovať tisíce). Za pomoc a rady ďakujem. :super
Last Edit: 30 Jan 2021 20:30 by SH4RK0.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.090 seconds
Powered by Kunena Forum