Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Android rádio 10.1" s ovládáním topení

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 05 Jul 2016 12:15 #11

• dial
  • dial's Avatar
  • Junior Member
  • Thank you received: 1
takze hra to super.. da sa porovnat z premium sound, mas aj EQ co nemas v originaloch .. a mozes si zvolit startovaciu hlasitost a aj celkovo na vsetko.. Vies napojit parkovaciu kameru a aj ine zariadenia napriklad do hlavových opierok displeje ... ma to dost vystupov.. wifi, BT, android funguje super.. nadsavba co je na mapovanie tlacidiel volantu je tiez super a nemrzne reakcie dobre.. ked pozeras film tak bez problemov vidis na vsetko a aj pocujes ( lepsie si stiahnut iný player ) ohladne MP3 to je super nakolko ukazuje skladbu, vies dost rychlo chodit medzi skladbami a este aj to reaguje uplne super. Zase sa vratim k zvuku .. tak ako DJ sa mi zda ze nie je skoro žiadny rozdiel medzi originalom a timto .. jedine radio je na jednom kanale take "zahuhvale" ale to robí len europa 2 ... ( mozno iný stream ) . cize za mna 9 hviezd z 10 .. jedine minus co som postrehol je ze tam je medzierka medzi vrchním plastom a radiom nakolko som mal original navigaciu a to radio je take natiahnutejsie ( moznost riesenia vymenou horneho plastu tam to sedí potom super)
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: HIGHTY

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 05 Jul 2016 12:50 #12

• HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 10
Tak super, za mě jednoznačná volba. Kdo chce hlavně kvalitní zvuk, aparaturu, ten si pořídí pořádné rádio dolů pod rádio. Tohle je kompletní audio-video zařízení do auta a jak jsem již psal, když si takové bude chtít člověk koupit nějaké uni 2 DIN, tak leda pod origo rádio, je to utopené, a dá za to skoro ty samé peníze.

Pokud se dovede dořešit ten ukazatel venkovní teploty na budíkách a případně sladit s rádiem (přijde mi, že klima nastavená na 24°C např. chladí více či méně v závislosti i na venkovní teplotě), tak to bude úplně bez chybičky. Ale neberu to jako nějaké aktuální mínus, protože užitá hodnota už takto je prostě 99% vs. 1%, alespoň já to tak beru.

Jsem rád, že to jde s dieselem a už vím, že si to koupím, u mě není o čem diskutovat.

A za mě velké poděkování dialovi, že to riskl, šel do toho to odzkoušet a jak vidno, risk je zisk ;-)
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
Last Edit: 05 Jul 2016 12:51 by HIGHTY.

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 05 Jul 2016 16:19 #13

• Chris
  • Chris's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 37
btw. ma to SPDIF out, teda opticky vystup na zvuk, lb to nikde na foto nevidim.

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 31 Jul 2016 18:47 #14

• Erben
  • Erben's Avatar
  • New Member
Zdravím hodně povedená práce chtěl bych se zeptat jak to je tedy z topením klimou? Vše funkční nebo pro diesel to nejde nerad bych v zimě zjistil že to nefunguje. Rád bych se do toho pustil ale mám po FL bez premium sound... Jsou nějaká uskalí montáže? Díky teď jsem koukal na alliexpres a je tam verze z novějším androidem 5. něco.. ;)
Last Edit: 31 Jul 2016 19:14 by Erben.

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 03 Jun 2017 16:54 #15

• Davoš
  • Davoš's Avatar
  • New Member
Zdravím, uvažuji že bych si taky koupil android radio a zajímalo by mě jak je na tom rychlost reakce, jestli se to třeba neseká nebo tak po nějaké době. Vím že jsou tady majitelé ,kteří to mají už přes rok a bylo by fajn kdyby jste řekli jestli by jste do toho šli ještě jednou nebo to byly vyhozené peníze. mockrát díky

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 05 Aug 2018 10:47 #16

• Buli
  • Buli's Avatar
  • New Member
Zdravim. Mam jednu otazocku, dufam ze mi budete vediet pomoct.

Snazim sa spravit to iste, ale neviem odstranit ten odkladaci priestor pod autoradiom. Zospodu sme odkrutili skrutky, ale na vrchu mi to nieco drzi stale.

Neviem, ci to drzi na skrutkach, alebo je to len nejaky klip. Uz sa s tym trapim poriadne dlho.

Dik
Attachments:

Android rádio 10.1" s ovládáním topení 11 Aug 2018 22:50 #17

• Kmoda
  • Kmoda's Avatar
  • Premium Member
  • Thank you received: 1
Je to jen nacvaklé.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.075 seconds