Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Všetko o svetlách

Všetko o svetlách 01 Jun 2016 06:31 #171

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Len info, projekt quadxenón bude montovaný až do nového auta, takže sa nám to nejaký čas pozdrží...
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 04 Jun 2016 20:16 #172

  • rumy
  • rumy's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 258
  • Thank you received: 16
  • Karma: 10
marek ahoj
preletel som cele tvoje vlakno necital som vsetko lebo by som sa asi zblaznil a popri tom naucil aj poriadne citat ;)
viac menej som pozeral obrazky a stoho som cital.. a preto mozno par rad a otazok
ak budes do buducna rozoberat svetla ziadna rura nerob si zbytocne smrad a chemikalie ktore sa uvolnuju do tej rury nie je sranda.. staci ti velka skatula do ktorej ti pekne zide svetlo potom otvor na teplozdusku a ides :) rychlo a pradne sa rozoberaju svetla mam to overene :)
druha vec priadavnie tych led svetiel cco vyuzije ako ako aj smerovky.. neviem ci to tam ukaze az tak moc dobre ale toto je moj nazor ja som nieco podobne robil na mazde... a potom som zistil ze to je nic moc ze je to tam ako keby na silu dane..
skor by som sa zahral z myslienkou ci nekupil tie engel eys kruzky a hodit ich k tym cockam.. vyzera to tiez super menej roboty atd..
a posledna vec arduino
to arduino uno si doma nechaj na hranie a kup si radsej arduino nano bohate ti postaci je malicke a strcis ho aj do popolnika :)

inac projekt super drzim palec nech to vsetko slape ako maa..
:yes
Honda Accord
Rok: 2005
Motor: 2.2 diesel
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 08:06 #173

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Čau!

No ja som dospel k rovnakému názoru, len teraz pozerám že som sem nenapísal update. Celý ten projekt denného svietenia som zrušil, lebo ako píšeš, celé to tam bolo také "umelé". Mimo iného, určite by to zaujímalo a j príslušníkov a to je posledné čo chcem...

Svietilo to podla mňa dostatočne, ten blinker nebol nejaký slabý.

To s tou krabicou, som úspešne aplikoval na druhom svetle, je to oveľa lepšie ako do trúby kvoli manipulácii a potom keď sa s tým človek ešte pohrá s teplovzduškou, tak do 20 min je svetlo krásne rozlepené.

Tento týždeň by som mal obdržať prvé kusy red. rámika rezaného vodou, daľší "na rade" je "Kmóďa", ten si to chce montovať sám, hneď na to bude "Chris", tam mu chcem asistovať pri montáži.

Ja sa teraz "bojím" nového auta čo len chytiť, ale toto leto to chcem určite stihnúť. Mám tam od výroby xenóny, takže s tým až tak neženiem.
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 11:01 #174

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
ja by som ked uz dal tie ledky do poziciek a tam by mohly mat tu dvojfunkciu tiez a povodne blinkre zrusit a tym padom zrusil aj ten chrom v svetlach ktory je zbytocny pri tomto prevedeni dvojitych cociek ..

ale ja uz by som chcel vidiet konecne svetla z tymy dvoj cockami ako to posobi vizualne ak uz to niekto ma ;)
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 11:08 #175

  • rumy
  • rumy's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 258
  • Thank you received: 16
  • Karma: 10
marek toto som nepochopil ako myslis
Tento týždeň by som mal obdržať prvé kusy red. rámika rezaného vodou, daľší "na rade" je "Kmóďa", ten si to chce montovať sám, hneď na to bude "Chris", tam mu chcem asistovať pri montáži.

a dali ste mi teraz brutalnu myslienku s tymi smerovkami co su vo svetlach :) idem si z nich spravit denne svietenie a zaroven budu aj smerovky :)
Honda Accord
Rok: 2005
Motor: 2.2 diesel
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 12:01 #176

  • Kmoda
  • Kmoda's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 126
  • Thank you received: 1
  • Karma: -1
Nevím přesně co nechápeš,při montáži bixenonového projektoru NHK namísto OEM xenonového nepasuje přesně,takže se dává redukční rámeček. První kusy Marek vyráběl ručně,další nechal řezat vodním paprskem. Ty řezané budou hotové tento týden. Já jsem další zájemce o bixenon,budu ten projektor montovat do zakoupených světel z GB,jelikož v tom OEM projektoru jsou obrácené clonky,akorát se mi toto hodí. Další bude Chris,možná to kluci stihnou namontovat dříve než já :D
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 12:16 #177

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
ja som tak menil svetla na CTRku aj zadne aj predne , v predu som mal miesto poziciek blinkre a blinkrov pozicky a vzadu miesto hmloviek blinkre a opacne a blinkre v hmlovkch a opacne a potom svetla v hmlovkach atd potom som si pozhanal led ziarovky v tvare hviezdy vid foto ..proste ked je nuda :D :D




Attachment CTRjjjjjjjjjj.jpg not found

The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 20:21 #178

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Kmóda - diky za vysvetlenie :) . Inak budeš potom potrebovať i "testovací" balast? Možem ti dačo zapožičať, iba si zožeň 10A zdroj jednosmerného prúdu 12V (ja mám tie čo sa používajú k LED, stojí to asi 450 kč

ivtec- wau to vyzerá dost pekne.
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 20:26 #179

  • rumy
  • rumy's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 258
  • Thank you received: 16
  • Karma: 10
skoda ze to nepasuje vsetko bez akych kolvek dalsich dorobeni uprav atd. .ale tak je mi to jasne no v kazdom pripade odviedol si dobry kus prace co je super.. a ty co budu chciet mat tento tvoj tzv swap svetliet :) budu si moct spravit fajne denne svietenie na dialkove svetla lebo tam mozu dat led svetlo a bude to velmi pekne vyzerat
Honda Accord
Rok: 2005
Motor: 2.2 diesel
The administrator has disabled public write access.

Všetko o svetlách 05 Jun 2016 21:10 #180

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
chlape to pasuje presne, opytaj sa "edy" z h-c.cz ako ta montaz prebiehala ;)

cely projektor je iba na hlinikovom plechu a je v nom diera na mieru.

dalej das dols s kombinackami jeden plastovy kolik ktory je ako z blata a je tam na dve veci.

OEM projektor drzia na 3 skrutkach, moje tiez na 3. mozem na rovinu povedat ze OEM orojejtor sa ta vytahuje/vklada ovela tazsie ako ten bixenonovy.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum