Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Vyfuk 2.4 Cl9

Vyfuk 2.4 Cl9 15 Mar 2017 15:26 #21

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Zas nutne nerez nepotrebujem ale ked si mam vybrat, ci origo za 900E alebo nerez za 600E, tak volba je jasna.

Na mieru sa da spravit aj z normalnej ocele, predpokladam, ze 5 rokov sa u mna auto neohreje aby malo nejaky zmysel davat nerez.

A nech je praca s nerezom akokolvek narocna, tak ak vedia v USA vyrobit toto za 320$ www.ebay.co.uk/itm/Manzo-Stainless-Steel...7:g:nt0AAOxytL9SJnyW

...tak zlate slovenske a ceske rucicky, to musia vediet tiez.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 15 Mar 2017 16:11 #22

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
jedna vec je nieco vyrabat serivo na kila a ked to chces po niekom kto robi par kusov rocne na mieru podla karoserie,AMA robi vyfuky na mieru ,pytaj sa tam ,len uz vidim ,ze cena sa ti bude stat velka a vtom to je co pisem , nieco vyrabat masovo v USA lebo dopyt tam je neni problem ,pre vas par tunerov to tu kto bude vyrabat ??? :S nechces vrazat do toho nechaj opravit seriu a mas klud na rok dva a potom zase opravit a mozno vtom nechas len 300e :woohoo:
vymyslate neskutocne pani , bud nato mate alebo nie ,potom tu clovek ponukne nieco co stalo 650e za 250e a ohrnujete nos ,tak si tam dajte kludne aj bosal zo civica ,som zvedavi kto vam ten papier bude zvarat ..
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 16 Mar 2017 09:34 #23

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
To nie je o tom, ci na to dakto ma ale o tom kolko chce vrazit do auta, co ma dnes hodnotu 4000E. Meter nerezovej trubky stoji dvacku, nerezovy tlmic 40-100E. Riesenim je aj single pipe vyfuk, ktory je po vykonovej stranke este vhodnejsi ako dual.

AMU neriesim, maju tolko roboty, ze si mozu dovolit davat ceny ako davaju 800E+ .

Tvoje tlmice realne stali mozno 250E, to ze si preplatil na postovnom a praci je druha vec. A ohrnujem nos, lebo mi to na sedan nebude pasovat a neriesi to problem, celeho catback vyfuku.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 17 Mar 2017 00:51 #24

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
realne kde v kalifornii ? zozen lacnnejsie tuto kvalitu matrialu a prace a pozvaraj a poohybaj si k tomu trubky doma a potom napis kolko ta to stalo a ako to rezonuje a rinci :super toto fakt milujem ... neviem co by ti tam nemalo sediet ,ja ti ho netlacim ani nikomu inému ,lezi mi v garazi rok a moze este dalsi ,len pisem ,ze je tu moznost za maly peniaz a kazdy len spekuluje jak kupit zlaty prut za lajnu lajna ...
trebalo by ti len jednu prirubu OEM velkosti navarit na tvoj stred a malicko poupravit drziaky aby ti netrcal tych par cm cez obris auta to je cele .. ved co natom je ved to je len nerez za 20e nie ... , ked chces komplet ,zbuchas si nerezove tecko ako vravis ked natom nic nieje a mas to za par korun ... vsetko ide ked sa chce a nie sa len vyhovarat ,toto drahe toto krive ..

a AMA vie co pyta lebo vie zaco , si skus na mieru na aute urobit vyfuk kolko hodin pritom stravis a materialu minies a potom mozes argumentovat ... tam ti spravia vyfuk identicky od serie co ti prezije auto a tebe sa zda 800e vela ?

co vam brani si zohnat catchback z Ebay za 300-500e ,alebo nejaky pozinkovany smejd co zhnije do 4 rokov za 300e ... nechapem co sa tu riesi ... tu su tri normalne moznosti ,bud nechat opravit OEM zrucnym clovekom ,alebo nieco ako mam ja co ta vyjde do tych 600e aby to nedrcalo a ako dratenik na jarmoku a nericalo na cely okres ,alebo kupit OEM z UK za 800e .. cokolvek ine bude bud urincana ryna ,alebo vyfuk na par rokov ..
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 17 Mar 2017 10:00 #25

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Nebudem kupovat 2 zadne tlmice, ktore este treba upravovat za 250E aby som ich na varil na 13 rocne rury, co to budu mat za sebou ochvilu tiez. Aj keby boli pozlatene, tak to uz pochop.

AMA je draha, bodka. Skunk 2 stoji kolko ? 700? Daj si dopyt do AMA, dostanes stvorcifernu cenu.

Zvysnu vlnu negativizmu tu ozaj nepotrebujem, ked nechces pomoct a len pinadat jak sa to neda, tak sa zdrz komentarov radsej. Lebo svet sa netoci len kolo tvojich dvoch koncakov na tourer a AMA. Cataback za 300E nezozenies z ebayu lebo s postou to vyjde na 650E... Inak by som ho uz mal doma a bolo by mi ukradnute, ze je hlucnejsi OEM... Rovnako nezozenies ani pozinkovany smejd za 300E...tiez uz by som ho mal doma a keby vydrzal 4 roky, tak si pogratulujem k skvelej kupe.

No ale k veci:

Medzicasom som kontaktoval fastlane v UK, vedia spravit cely vyfuk na mieru, cena okolo 600E, len treba pristavit auto :)
Vedia ale poslat backbox, prislusneho rozmeru... ako vieme z UK sa neplati ani clo ani DPH a posta je tak 15E.

Cenova ponuka z hondy na pravu stranu od catu po koniec 900E :D ( na lavu uz som sa ani nepytal). Dodanie do 24h :D

Nastastie sa da online kupit za 360E aj s postou domov - 18030SEAJ01 - SILENCER SET, R. EX. (PFKL380434) . Pre mna asi najidealnejsie riesenie, kupit pravu stranu, lavu pouzit staru a neskor pripadne len vymenit tlmic na lavo za nieco dopasovane.

A aby tato tema nebola marna, tak ak by som siel po vykone, tak presne viem ako to spravim. Zvody + decat+ single pipe na mieru ;)
Last Edit: 17 Mar 2017 10:00 by scream.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 17 Mar 2017 12:56 #26

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Praveze nepyndam ,ale vravim o ozaj realnych moznostiach za adekvatnu cenu ,toto co ty tu pises urobenie vyfuku na mieru z UK je nezmysel , aj na UK EBay kupis catback ca ceny co som pisal len rtreba hladat ...
a nie jeden chalan si uz objednal OEM ani nie za 800e co viem a ty budes niekde davat na dialku robit vyfuk na mieru aby si usetril 200e ? ako vazne ? tak si priprav autogen po vybaleni ...
Co sa tyka AMA racing , neviem o jakej stvorcifernej sume hovoris ,co viem tak napr... vyfuk na megane RS na 550e ,integra type r 520e ..,ale ked si tam bol a dal si to nacenit na accorda stredovy a koncaky na 1000e , nehadam sa ...

co sa tyka pozinku ,da sa vsetko ako vravim ,velmi lacna druhovyroba na iny model za drobne ,upravena na tourera ..
sice sa stym malokto chce srat kvoli hrubke materialu ,ale da sa to , aj opravit povodny sa da ,ja to tak mam spravene a niesom sam na klube ,da sa rozbalit cely vyfuk a opravti tiez za par sto eur uplne v pohode a vydrzi to dost .. pises tu akokeby si tu riesil novu teplu vodu ,problem z vyfukami na accord sa riesi uz roky a je kopa chalanov co si to poriesilo aj lacno aj draho aj dobre .. tu mas dokonca druhovyrobu na vsetky motorizacie stores.ebay.de/autoteile-classics-shop_i...leDesc=1&_nkw=accord

co sa tyka vykonu ,bez Hondaty ti to bude k nicomu akorat stratis spetny tlak a bude to nemastne neslane a viac tahu stratis nez ziskas .. zvody to iste ,akorat stratis tah v nízkych a stredných otackach a bez ladenia ECU samotnej to bude len dalsi nezmysel ,tie OEM zvody su riesene prakticky najlepsie ako sa na ten motor v serii da , to nieje ziadne kec ale overeny fakt .. viac by si ziskal preplatovanim a osetrenim pôvodného vyfuku a reflashom .. a skoncis pri sume do 700e aj keby co bolo .. nic tu sa bavit o niecom nema zmysel .. daj si tam ine zvody a novy jeden tlmic za 360e a druhy dopasovany a skoncis pri 800e ...
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 17 Mar 2017 15:53 #27

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Poprosim link na CATBACK z ebay.co.UK nerez za 300-500E a potom aj ten pozinkovany catback smejd za 300E. Zatial vidim len plechovu nahradu OEM za 650E bez posty...Dakujem

Ano da sa vyfuk zaplatat ale potom bude vazit tolko, ze urve uchyty... a aj tak zhnije na inom mieste... a chcem vidiet, toho co to bude robit, za nejaku rentabilnu sumu.

Temu hondata, reflash a zvody nechame radsej tak, neviem odkial si vydedukoval, ze si tam idem dat nove zvody OEM tlmic a skoncim na 800E... Keby som siel po vykone, tak skoncim daleko za 1000E ALE NEJDEM!

BTW: AMA... dal som si to nacenit. Pre zaujimavost aj subaru Subaru Forester downpipe od turba, stredovy koncak, singlepipe 850E...

UK viem preco som riesil a viem aj preco konkretne fastlane...
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 18 Mar 2017 08:53 #28

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
tak si niekde pisal o vykone ,ale vyfuk sam ti ziadny vykon neda , je jedno aky je a niekde si spominal aj aftermarketove svody , tak som len reagoval ,potom pises ,ze tak dlho ho nechces mat ,ze nemusi byt vôbec nerez ,ale aj to ,ze obyc je sunt a nerez je lepsi ,ale nechajme tak .. asi ti ho kupim a poslem domou a najlepsie zadarmo... ,sorry ,ale hladaj si to sam ,zas by som cital ,ze to nieje SKUNK ,ale dajak cina , je tam a je to nerez ,pred vcerom som nato pozeral na eBay.com/uk a o pozinkovanom cadbacku som nic nepisal neviem skade to spojenie mas ,ono da sa najst vsetko ,len necakaj ,ze ti totu budem vyhladavat a davat ti navody a ty budes len pindat ,ze toto tazke toto drahe ..,to co sem daval som ani nehladal poriadne a nasiel som a urcite sa da aj lacnejsie najst, keby ,ze ja chcem vyfuk na par rokov urobim to co som uz vlastne spravil ako vacsina majitelov accordou posledných 5 rokov a ten moj je uz cez rok bez zmeny a oprava 50e ,nic nezhnilo zbytok vyfuku sa osetri a ide sa dalej , tiez som napríklad aj chcel zohnat klasicku lacnu druhovyrobu pre nejaky podobny model a usposobil to na svoj stredovy tlmic a vyjde ta to na par eur tiez a vydrzi to par rokov urcite mam to vyskkusane na iných autach ,ale ked vidim ako drzi opraveny 14 rocny vyfuk neriesim a aj preto predavam nerez lebo ten opraveny vydrzi este dost ,.. zas len vyhovorky ,tazky tlmic ,ze urve uchyty ,uz no koment toto ... moj nerez je raz taky tazky ak nie viac od serie kezde je to poctiva nerezova ocel a nieje vnom vzduch ako vo vacsine vyfukov ,ale poctiva vypln a neotrhlo mi nic a su tam povodne silenty na celom aute .. ty uz nevies naco sa vyhovorit .. koncim tuto debatu onicom .. kto chce si najde riesenie a kto nechce najde vyhovorku ..
Last Edit: 18 Mar 2017 08:57 by i-vtec.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 18 Mar 2017 11:27 #29

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
i-vtec: ak sa snazis nieco tvrdit, tak to podloz faktami.

Ak tvrdis ze je nerezovy catback na ebay.co.uk , tak daj sem link ? (preco ho nedas)
Ak tvrdis, ze sa da opravit povodny vyfuk za 50e, preco sem nedas fotky ako to robil/kto to robi ?

Takto napises len omacky, ale ziadne fakty a tie tvoje prispevky vyzeraju potom dost nedoveryhodne a ako keby si sa chcel len vykecat. PEACE
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk 2.4 Cl9 18 Mar 2017 16:23 #30

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
nemas cas dat sem link alebo spravit fotku, ale na vypisovanie litanii mas.

OK, teraz piste uz len k veci :huh:
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: HIGHTY
Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum