Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Vyfuk ma k24

Vyfuk ma k24 11 Feb 2016 05:02 #11

  • FD
  • FD's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • 2003 Honda Accord Type-S 6MT
  • Posts: 202
  • Thank you received: 5
  • Karma: 4
Ahojte,

posielam tie fotky.

Navyše tu mam:
- OEM zvody K24, je to spolu s pôvodnym tesnením, ktoré je ešte schopné použiť, ale odporúčam už kupiť nové ( zanedbatelna položka ).
- AMA D-cat - na mieru spravený diel miesto original katalyzátoru. Jedna sa o diel z nerezu, s prírubami z každej strany. Je to plnopriechod miesto KAT s rozmerom 60mm a vstupom pre lambda č.2
- OEM výfuk (2 koncák) so stredovým dielom atd.. proste od KATu po koniec :D

Pozn. : Výfuk bol v celkua nezmestil sa do auta, preto bol zrezaný v polovici. Nie je problem ho potom znova privariť.
























2003 Honda Accord Type-S 6MT
K&N performance air intake, Skunk2 Megapower exhaust system,PLM K-Series Header (4-2-1) TSX HEADER,Ingalls USA Adjustable Rear Camber Kit,Eibach Pro Kit/Bilstein -30mm/-30mm, Japan Racing JR15 225/40 8,5JJ x 9,5JJ R18 Goodyear F1 Asymmetric 2
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 11 Feb 2016 11:32 #12

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Nevedel by si prosim ta pomerat rozmer tych zadnych tlmicov? Dlzku,sirku,vysku... Origo vyfuk je drahy, jazdeny neviem ci ma zmysel kupovat, tak tam najskor dopasujem nejake tiche tlmice.

Vstup by mal byt 45mm pokial sa nemylim.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 11 Feb 2016 14:07 #13

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
rozmery su 28x15x45 ... vstup je40mm

inak premyslam ,ze predam svoje nerezy lebo mi treba bohuzial peniaze inde a vyfuky mi lezia zabalene v garazi pol roka a nema to kto spravit ... moj seriovy este rok vydrzi len ho treba trosku polepit a potom by som si znova objednal tieto kezdze rozmerovo su asi najvycsie tlmice co sa dali zohnat v US a UK ,takze su tiche a su cca stejne velke ako origo ,asi hned urobim aj inzerat ,zatial len foto ..


Last Edit: 11 Feb 2016 22:15 by Chris.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 12 Feb 2016 18:48 #14

  • scream
  • scream's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Posts: 196
  • Thank you received: 3
  • Karma: 1
Dakujem... tych 40mm sa mi ale nezda, vsade citam ze priemer (vonkajsi) je 45mm.

Co to su za tlmice? Ja som chcel ist koli cene do kvalitneho ale nenerezoveho tlmicu od dynomaxu.
The administrator has disabled public write access.

Vyfuk ma k24 12 Feb 2016 18:54 #15

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
su to SRS a hlavne dynomax mi nepride ako kvlaita ,tiez som ich bral do uvahy ako prve ked som vyberal ,ale co som pozeral po forach a videach niesu ani nejak kvalitne a ani tiche .. staci sa pozriet kolko hmoty je okolo priechodnych trubiek a dojde ti to ... pozri na moj inzerat ak by si mal zaujem napis .
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.095 seconds
Powered by Kunena Forum