Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: špatné starty

špatné starty 13 Jul 2018 13:28 #1

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
nazdar hoši, nějakou dobu mi to občas špatně startuje. ať už je to studený nebo teplý start, prostě startér dvakrát otočí motorem a konec, budíky zůstávají svítit. 2-3x vyndám klíče a znovu nastartuji téměř okamžitě. altík dává celou jízdu 13,8-14,2. jestli to náhodou nedělá imobilizér, ale zase ten by mě vůbec nenechal otočit motorem. nebo se pletu? díky
The administrator has disabled public write access.

špatné starty 02 Aug 2018 09:34 #2

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
Imobilizér tě nechá točit motorem, ale nenastartuješ. Co dělá kontrolka klíčku v přístrojovce, když startuješ? Otevři klíček a zkontroluj umístění čipu pro imobilizér, jestli se třeba neposunul, stačilo by málo a už to nemá signál. Pak případně by mohl být problém s kroužkem kolem spínačky co právě snímá čip imobilizéru v klíčku. No a nebo bude problém úplně jinde, pokud ta kontrolka klíčku v přístrojovce je OK a tím to imobilizérem není.
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Re:RE: špatné starty 02 Aug 2018 11:41 #3

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
já vyzkoušel i druhý klíč, tím to nebude. navíc to je jako když umírá baterka, ale ta je rok stará a nabitá. prostě startér dvakrát pomalu otočí motorem a konec. tohle udělá 2x 3x a pak chytne hned. ale je pravda, že jsem tam zaslechl včera zvuk, jako když je někde uvolněný kabel nebo prodřený a střílí to někam na kostru.HIGHTY wrote:
Imobilizér tě nechá točit motorem, ale nenastartuješ. Co dělá kontrolka klíčku v přístrojovce, když startuješ? Otevři klíček a zkontroluj umístění čipu pro imobilizér, jestli se třeba neposunul, stačilo by málo a už to nemá signál. Pak případně by mohl být problém s kroužkem kolem spínačky co právě snímá čip imobilizéru v klíčku. No a nebo bude problém úplně jinde, pokud ta kontrolka klíčku v přístrojovce je OK a tím to imobilizérem není.
The administrator has disabled public write access.

Re:RE: špatné starty 02 Aug 2018 11:58 #4

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
Tak nějaké ukostření tedy, může být špatný kabel na startéru, tak to projít, jestli se to nezlepší ;-) No hlavně že vůbec nastartuješ :-)
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Re:RE: Re:RE: špatné starty 02 Aug 2018 13:33 #5

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
HIGHTY wrote:
Tak nějaké ukostření tedy, může být špatný kabel na startéru, tak to projít, jestli se to nezlepší ;-) No hlavně že vůbec nastartuješ :-)
nestraš, já jsem mimo republiku a potřebuju ještě v sobotu nastartovat abych dojel zpět. a to mi čeká 12ti hodinová cesta v tomhle vedru bez klima
The administrator has disabled public write access.

Re:špatné starty 30 Aug 2018 20:35 #6

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
vyřešeno, uhlíky ve startéru jsou kaput. už je zrepasovaný, takže ho tam jenom nahodit, rovnou sešteluju ventily, dám přední destičky a trošku pošteluju ručku
The administrator has disabled public write access.

Re:špatné starty 05 Sep 2018 06:46 #7

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
sice to sem nepatří, ale když už jsem zmínil, že vyměním přední destičky, tak sem dám i jeden test. spousta lidí tvrdí, že Brembo destičky nestojí za nic a mají pravdu, mě vydrželi na předku 14 727km, těch 15 bych asi dal, ale čekat se mi nechtělo. takže teď si dáme srovnávací test a hodil jsem tam Feroda
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.099 seconds
Powered by Kunena Forum