Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Športujete?

Športujete? 28 Sep 2017 10:32 #11

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
Já začal vážně se cvičením v posilovně, k tomu správná strava, tak uvidím za pár měsíců, zda jsem to vzal za správný konec ;-)
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Re:Športujete? 28 Sep 2017 20:33 #12

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
další požírač proteinů :cool: to já začal chodit na ryby,horší je, že se mnou chodí i děti, takže nejmenší dupe a když berou, tak mě malá sebere prut a chytá sama. mě ho poučí jenom když neberou :D
The administrator has disabled public write access.

Športujete? 29 Sep 2017 13:35 #13

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Šport je základ vyrovnaného a zdravého života. Nemusí to byť cvičenie s činkami, ale proste hocičo, čo človeku robí radosť, fyzická aktivita pri dnešnom spôsobe života iba a iba prospieva. Cez pot odchádza veľa škodlivých látok, takže človek sa značne čistí.



The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: HIGHTY

Športujete? 02 Oct 2017 11:57 #14

  • Rusinho
  • Rusinho's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Posts: 84
  • Karma: 0
Ja som začal tento rok cestný bike.Kupil som si celkom slušnú Meridu a musím povedať že ma to chytilo viac ako MT bike.Priemerka šla hore približne o 12km/h viac človek šlape a zistil som že v kopcoch šlapem viac ako na rovine lebo som nutený :) :cheer: :cheer: Jasna tento rok vyšlapaná asi 8x Huty asi 2x za tie 4 mesiace som našlapal približne 1000km zatiaľ spokojnosť.Blíži sa zima bike sa odkladá a začínam Badminton super vec na kondičku a reflexy kto nehral neuverí a klasika behanie v zime. :unsure: :unsure:

Šport a zdravý životný štýl je základ v dnešnej dobe sám som mal a mám zdravotné problémy a šport mi ich čiastočne zmiernil a cítim sa celkovo lepšie a v mojom sedavom zamestnaní je pohyb nevyhnutnost. B)
Attachments:
The administrator has disabled public write access.

Re:Športujete? 05 Oct 2017 13:34 #15

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Biking je pecka. Cestný by som bral okamžite len nie na Slovensku kde je je 5 km cyklotrás . Takze som nakoniec kupil nieco využiteľnejšie


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.081 seconds
Powered by Kunena Forum