Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: audio úprava

audio úprava 24 Oct 2016 10:42 #1

  • matus
  • matus's Avatar
Zdravím tak ako prvé mám problém s repro v zadných dverách (vôbec nehrajú) pritom všetky ostatné repro hrajú ako majú. Neviem či neprestali hrať po tom ako som do auta nainštalova vstup na aux/usb (napojené na vstup CD meniča) spozoroval som to až po čase. Taktiež som sa rozhodol nahodiť zosilovač so subwooferom. Ak sa nemýlim nieje to možné pripojiť prijamo na sériové rádio ale je nutné použiť high-low adapter. Viete mi niekto nejaký odporučiť, prípadne ak by mal niekto nejaký návod na zapojenie budem len povďačný.
The administrator has disabled public write access.

audio úprava 24 Oct 2016 20:39 #2

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
vela zosikov ma uz v sebe Hi-low adapter.

Pripadne riesenie je dorobenie aftermarket 1-2din radia do kastlika pod klimou. To ulahci vela veci a udrzi kvalitu.
The administrator has disabled public write access.

Re:audio úprava 25 Oct 2016 15:14 #3

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Hi low adaptér = shit. Bude to trieskať , búchať ale nie poriadne hrať. Mal som to použité pre predné komponentné Repro ( priamo zosik mal tuto funkciu ) a ked som to potom zapojil na RCA výstupy externého radia ( Clarion DZX 778) tak to bol priepastný rozdiel v kvalite.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
The administrator has disabled public write access.

audio úprava 30 Mar 2017 07:41 #4

  • matus
  • matus's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 6
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
Ok takže záhada nehrajúcich repro v zadných dverách je z časti vyriešená. Žiadne repro tam nie sú :woohoo: Je tam však spravená predpríprava na repro a vyvedený kábel na zapojenie. To ma celkom potesilo tak som sa rozhodol že tie repro tam rovno nahodiím ale prišlo sklamanie. Z toho kábliku nejde žiadny signál :thinkk akoby to nebolo zapojené. Neriešili ste už niekto náhodou tento problém?
The administrator has disabled public write access.

audio úprava 30 Mar 2017 18:53 #5

  • Denis Witzku
  • Denis Witzku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 364
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
a má to vůbec cenu tam něco dávat,když stejně neslyšíš,že je tam ani nemáš?s takovým hudebním sluchem bych se na to rovnou vysral a jezdil bez muziky :rock
The administrator has disabled public write access.

audio úprava 31 Mar 2017 09:30 #6

  • matus
  • matus's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • Posts: 6
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0
Ďakujem za tvoj užitočný názor :super ale skôr ma zaujíma názor ľudí čo majú nejaké vedomosti o spomínanom zapojení. Prajem ti pekný deň :)
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum